Четвер, 16.05.2024, 13:42

У категорії матеріалів: 12
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
  • Програма занять зі збереження та зміцнення психологічного здоров’я дітей «Любіть життя: зростайте здоровими і щасливими». Укладач: практичний психолог ДНЗ №32 м.Чернівців, Куцак І.М. (затверджено засіданням обласної Експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, протокол № 22 від 1 листопада 2012 року).(завантажити)
  •
Корекційно-розвивальна та відновлювальна робота | Переглядів: 1371 | Додав: Maryanka) | Дата: 04.02.2016 | Коментарі (0)

• Програма розвитку когнітивної сфери для дітей молодшого шкільного віку. Укладач:  Рибак Л.В. (затверджено засіданням обласної Експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, протокол № 23від 27 лютого 2013 року) (завантажити)

З метою ефективної соціалізації соціальним педагогом Білоусівського НВК Сокирянського району Малиновською Н. В. було  подано  корекційно-розвивальну програму «Тренінгове заняття соціальної адаптації дітей, батьки яких за кордоном»  завантажити

• Програма курсу корекційних занять зі зниження агресивності дітей 5 – 6 років (завантажити)

• Методика раннього виявлення важковиховуваності учня (завантажити)

• Програма психологічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивному класі. Упорядник: Мігован О.А. (затверджено засіданням обласної Експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, протокол № 23від 27 лютого 2013 року)(завантажити)

Програма тренінгових занять для учнів та педагогів «Формування позитивного психологічного клімату в учнівському та педагогічному колективах». Укладач:  Яновська Т.І. (затверджено засіданням обласної Експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, протокол № 23від 27 лютого 2013 року) (завантажити)

• Програма корекційно – розвивальної роботи з дітьми молодшого шкільного віку з гіперактивним розладом з дефіцитом уваги «ГІД» (гіперактивність, імпульсивність, дефіцит уваги). Автор – укладач: Оклей – Проданюк О.В. (затверджено засіданням обласної Експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, протокол № 23від 27 лютого 2013 року) (завантажити)

З метою психокорекції девіантної поведінки у підлітків, які перебувають на профілактичному обліку в правоохоронних органах, спеціалістом відділу соціального менеджменту, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Чернівці, Рачковською Л.В., упорядковано та подано корекційно-розвивальну програму «Програма соціально-психологічної корекції девіантної поведінки у підлітків». Завантажити…