Четвер, 16.05.2024, 18:26

Головна » Дошка оголошень » Рекомендації для педагогів

Методичні рекомендації щодо формування здорового способу життя
Інформація | 04.02.2016, 19:13
  • Методичні рекомендації щодо формування здорового способу життя (завантажити)
  • Форми роботи з педагогічним колективом щодо формування в учнів навичок здорового способу життя. (завантажити)
  • Рекомендації класним керівникам на орієнтовні форми роботи з учнями щодо формування навичок здорового способу життя. (завантажити)
  • Рекомендації класоводам, вчителям та фізоргам класів щодо забезпечення рухової активності дітей під час перерв. (завантажити)
  • Тренерська діяльність за методом «рівний-рівному». (завантажити)
  • Рекомендації щодо співпраці з батьківською громадськістю. (завантажити)
  • Рекомендації лідерам учнівського самоврядування щодо формування в учнів навичок здорового способу життя. (завантажити)
  • Рекомендації щодо оформлення плакатів щодо здорового способу життя. (завантажити)
  • Рекомендації щодо підготовки виступу агітбригад за здоровий спосіб життя (в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»). (завантажити)
  • Список використаних першоджерел(завантажити)
  • Методичні рекомендації щодо проведення батьківських зборів «Координація зусиль сім’ї і школи щодо подолання труднощів у період адаптації до навчання у 5-му класі» (завантажити)
  • Забезпечення національного виховання, розвитку і соціалізації дітей та молоді (завантажити)
Додав: Maryanka) |
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0