1 . Не ходити на деякі зустрічі. Наради , збори, зустрічі - це просто криниця витраченого часу більшою мірою непродуктивно. Так що треба від чогось відмовлятися , або спробувати щось поміняти « в конструкції».
2 . Говорити «Ні». Це моє улюблене - нелюбиме . Нелюбиме - тому що говорити «ні » складно , улюблене - бо допомагає економити купу часу.
3 . Не робити зайвої роботи . Здається, що тут ще це зроблю , виявлю ініціатив
... Читати далі »
1 . Найважливіший момент самомотивації - це усвідомлення , що відразу нічого не вийде . Не буває так , що ти захотів - і ту ж годину отримав. Для цього потрібно пройти життєві етапи , пройти певний відрізок часу. Складність завдання залежить від складності поставленої мети , завзятості і знову-таки , мотивації . Будь-яка мета , проект і т.п. вимагає витрат часу і сил , усвідом це і будь готовий докласти ці сили . Тільки дія приносить результат. Ніякі роздуми , обговорення або сумніви результату не дають.
2 . Чи не обмежуй свої можливості. Не будуй плани , які можеш з легкістю виконати , інакше загублена інтерес до майбутніх планам. Схематично , мрія має бути планом , а не міражем . Ти свідомо ставиш
... Читати далі »
Сни - це проекції наших емоцій , почуттів і переживань. Природа снів досі не вивчена до кінця , хоча вони були предметом інтересу вчених з того моменту , як з'явилася наука . Тим не менш, ми , позіхаючи , склали добірку фактів про сновидіння , в яких учені більш - менш упевнені .
1 . Під час глибокого сну твоє тіло паралізоване .
Можливо , природа передбачила такий механізм , щоб ти не намагався відтворити дії , які тобі сняться . Шийні залози виробляють гормон , який відповідає за твоє занурення в сон , а нейрони
... Читати далі »
У всіх з нас бували жахливі , дуже погані , паршиві і , та що вже там , відстійні дні. Завал на роботі , встали не з тієї ноги , тиснява у транспорті і пробка , які зіпсували настрій , неадекватний, що попалися на шляху , перепалка з близькими , тривожний діагноз від лікаря та інші проблеми ... причин може бути багато.
Ось деякі поради для боротьби з такими днями :
Стримуйте бажання « пригостити » себе . Іноді такі частув
... Читати далі »
Посмішка - сама легко розпізнавана емоція особи . Посмішка запускає певні процеси в мозку людини , активуючи зв'язок " мозок - тіло " . Це відбувається в лівій лобовій частці , яка відповідає за емоції щастя. Так чим корисна усмішка?
1 . Посмішка робить нас щасливими (навіть при поганому настрої ) .
Пам'ятаєш про зв'язок мозок - тіло ? Так от , звичайна посмішка посилає в мозок сигнал , що ми щасливі. А коли ми щасливі , організм починає виробляти різного роду ендорфіни , які піднімають настрій. Цей принцип був від
... Читати далі »
Досвід Людства - це Знання, накопичені і безпомилково викладені в бездоганних уроках. Мудрість - це придбане понад досвіду. Тобто , не тільки знання скоєного правильно . Але і придбані в мистецтві робити помилки . Тікає від власних недоліків - не бачить їх. Хто не робить кроків ризикованих , свідомо уникає помилок - боїться зробити те , чого боїться. Це , можливо , і є найбільша помилка .
Розумний , що зробив помилку , розбудовується . Всі засмучуються. Але саме в ці хвилини кожен впізнає себе . Дізнається, хто він є насправді . Звинувачуємо всіх і вся : дружину , начальника , влада , долю, життя ... Не
... Читати далі »
Як відрізнити ввічливість від втрати особистих кордонів?
Уявіть собі ситуацію: колега попросив допомоги з рутинним і дуже складним звітом , тому що сам не встигає , а у вас є вільний час . Або подруга благає приїхати на вихідних , щоб допомогти їй з ремонтом - справ то всього нічого , віддерти старі шпалери , поштукатурити стіни , приклеїти нові . Або сусідка забігла , щоб знову перехопити тисячу-другу , хоча попередній борг так і не повернула.